Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti windows word lassú...

Eredeti windows word lassú mint a rossebb, ráadásul biztonsági mentés közben saját magát bezárja miért?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha ingyen volt, ahog a kulcsszavakban írod, akkor nem eredeti. Használj jogtiszta szofvereket, ahhoz van támogatás.
2020. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha megtennéd azt az egyszerű dolgot, hogy utánanézel, akkor tudnád, hogy diákok és tanárok számára ingyenes az office 365.
2020. jan. 2. 17:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Ami nyilván eredeti.
2020. jan. 2. 17:58
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem, egyiket sem csinálja.
2020. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy bugos szemét, ahogy minden Micro$oft termék. Használj OpenOffice-t vagy LibreOffice-t helyette!
2020. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Miért tűnt el az a hozzászólás, amiben #1 hozzá nem értését ecsetelték?

Nem hinném, hogy akár a látogatóknak, akár magának az oldalnak jót tenne az, ha olyat dicsőítünk, aki rendszeresen hibás tanácsokat ad.

2020. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Le merném fogadni, hogy rendszergazda jogokkal használod a gépet.

A Windows-zal az a baj, hogy egy roppant sérülékeny rendszer. Az is volt, kb. a Win95 óta, és mivel a rendszer "lelke" a registry, nem könnyű a rendszert épen tartani. Kétszer meg kell gondolni, hogy miket telepítünk fel, mert egy-egy hibás szoftver képes hazavágni a teljes rendszert. Célszerű mindig korlátozott fiókot használni, hogy a programoknak csak az adott felhasználó registry-ágához legyen hozzáférése, illetve erősen ajánlott egy normális antivirus beszerzése.

Én első körben egy újratelepítést javasolnék. Esetleg: van megfelelő mennyiségű RAM a gépedben?

És bár nem ez volt a kérdés, nem akarlak semmiről meggyőzni, de már Windows alatt is az Open/LibreOffice-t preferáltam, de mióta Linuxot használok, az ehhez hasonló problémák ismeretlenek.

2020. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy a win10-el van baj, mert az egész office 365 legálisan lett telepítve ugye az előbb említett diák/tanár ingyenes kedvezménnyel, nem hiszem hogy nem eredeetit tennének fel a microsoft oldalára

pedig eddig nem csinálta ezt, hibátlanul működött, kb két napja van egy hogy ha pl képet akarok beilleszteni, akadozik, valamint biztonsági mentés közben befagy és saját magát bezárja, és megnyitja újból a fájlt, persze úgy hogy a legutolsó mentést állítja vissza.

2020. jan. 2. 21:05
 9/11 anonim ***** válasza:
A Win10-zel is lehet baj, mert az is egy rakás szar, a Micro$oft eddigi leghulladékabb oprendszere. De a Word se sokkal jobb, és ez egyáltalán nem múlik azon, hogy eredeti-e.
2020. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Leveltetu válasza:
Ugyanazt a hibat tapasztaltam en is. Nalam megoldodott egy memoria bovitessel 4gb rol ugrottam 8-ra. Azonnal eltunt ez a hiba viszont most is elojon akkor amikor nagy kiterjesztesu dokumentumokkal dolgozom (180 - 250 Mb)amiben eleg sok kep van beillesztve. Tovabba a kep formatumon is valtoztattam, azt vettem eszre, hogy a wordnak jobban tetszik ha .png kiterjesztesu kepekkel dolgozom mind a .jpg
2020. jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!