Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek az ESET Antivírus...

Mit tegyek az ESET Antivírus eltávolította magát? (2020)

Figyelt kérdés

Vagyis csak majdnem, de nem tudom tudom teljesen eltávolítani? Mit tegyek ?

Elég ha a Revo Unistallerrel eltávolítom a hozza tartozó bejegyzéseket vagy más vírus irtó után kell nezzek?


Kép: [link]



2020. jan. 8. 20:40
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Szinte minden vírusirtó programnak saját eltávolító alkalmazása van. Nem lehet "simán" törölni (Ennek biztonsági oka van.) Az ESET honlapján keress valami ilyesmit: "ESET uninstaller" vagy hasonló néven. Ezzel lehet teljesen eltávolítani.
2020. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem jött össze:

[link]


erről én semmit se tudtam

2020. jan. 8. 22:15
 3/5 Dongaben ***** válasza:

Elvileg működnie kellene. Videók is vannak hozzá, Pl. :

https://www.youtube.com/watch?v=n3k4k-HRcoA

AVG-t használtam régebben, és azt biztosan csak a saját eltávolító programjával lehetett kipucolni teljesen. Gondolom, az ESET-nél is ez van...de passz. Még annyit tehetsz, hogy az eltávolító futtatása után megnézed a "registry"-ben, maradt-e valami a programból, és azt törlöd manuálisan.

2020. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az Eset újra telepítésnél egy MSI 1923 kod névvű hibát jelzett majd leált a telepítés.

Az Eset online scan meg ezeket a fájlokat találta virusosnak:

2020. 01. 08. 23:22:46

Ellenőrzött fájlok száma: 303989

Észlelt fájlok: 4

Megtisztított fájlok: 4

Ellenőrzés teljes ideje 00:20:11

Ellenőrzés állapota: Kész



C:\Windows\System32\StartupCheckLibrary.dll módosult Win64/Agent.RL trójai törléssel megtisztítva

C:\Windows\System32\winlogui.exe Win64/CoinMiner.VV trójai törléssel megtisztítva

C:\Windows\System32\winrmsrv.exe módosult Win64/CoinMiner.FQ trójai törléssel megtisztítva

C:\Windows\System32\winscomrssrv.dll Win64/Agent.NK trójai törölve


De után is ugyan azt a hiba kódot kiírva megállt a telepítő.

2020. jan. 8. 23:03
 5/5 lali51 ***** válasza:

Telepítsd újra a Windowst,a vírusírtót a hívatalos oldalról szedd le,A vírus írtót a megvásárolt licensz kulcsal aktiváld,(ha nem akarsz költeni rá újságos kóddal is aktiválhatod)

de semiképp ne használj törést hozzá.

2020. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!