Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy is működik ez a Playstati...

Hogy is működik ez a Playstation Now alkalmazás? Több lenn

Figyelt kérdés

Ha jól olvastam, ezzel ha letöltöd, és csatlakoztatsz egy wireless controlert, akkor tudsz játszani PS-es játékokat. Van 7 napos free trial, és vannak csomagok (hónapos, stb). Namármost, ha ezeket kiváltjuk és megvan minden hozzá való dolog, akkor az összes PS játékot játszhatjuk PC-n?

Meg milyen az a dualshock4 controller? mert az kell hozzá, nekem jelenleg egy olcsó utánzat van, vmi defender, viszont wireless és ezt irták hogy ilyen kell...



2020. jan. 13. 19:39
 1/2 A kérdező kommentje:

vagy bocsi, felejtsétek el, találtam ezt a programot:

[link]


amin playable van, azok a játékok elfutnak ezzel az emulátorral, és biza a legjobb PS címek elfutnak: God of war, last of us, horizon zero dawn...


hogyhogy erről eddig nem hallottam?????

2020. jan. 13. 19:50
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

A listában lévő játékokat tudod játszani a havi x dollárért, igen. Ez egy stream szolgáltatás, és ahogy a többi ez is élvezhetetlen hulladék hacsak nem valami borzasztó lassú játékot játszol ahol nem baj ha késve reagál. De így hogy van trial nem vesztesz semmit, nézd meg, vágj csalódott arcot aztán folytasd a napod.

Controllerről meg nézz tesztet ha részletesre értékelésre vagy kíváncsi. Jó.

2020. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!