Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A lapozófájlban probléma...

A lapozófájlban probléma lépett fel. Mi lehet ennek az oka? Miért fogy el a memória?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kétszer írta ki a gép, hogy kevés a memória és hogy zárjak be bizonyos alkalmazásokat, leginkább a Firefoxot. Legutóbb meg azt írta, hogy indításkor a lapozófájlban probléma lépett fel, ezért a Windows egy ideiglenes lapozófájlt hozott létre.

Régebben ilyen nem volt. Miért lehet ez?

Nem mai a gépem, Win7 van rajta, 2.40 gigás a processzor, 4 GB memória van benne. Amire nekem kell, ahhoz jó. Lehet, hogy kezd elromlani, elkopni benne valami, azért vannak ilyen memória gondok újabban? nem volt feltétlen nyitva több alkalmazás, mint szokott lenni. Talán csak a Firefox volt nyitva, több ablakkal, ilyenkor is jelentkeztek egyszer az üzenetek. De ma már a youtube, facebook is zabálja a memóriát akkor is, ha semmit nem csinálok vele.


2020. jan. 14. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tele a merevlemez (C: meghajtó)? Lehet, hogy már nincs elég hely rajta a lapozófájlnak.

A Firefoxon kívül mi szokott még futni (program)? Windows + Firefoxnak elég szokott lenni a 4GB RAM.

2020. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- tele van a c: meghajtó

- át lett állítva valamikor a "rendszer kezelje a lapozófájlt" opció valami másra

érdemes lenne törölni a lapozófájlt a rendszerrel, hogy majd újra létrehozza.

HDD sentinel-lel is nézz rá a lemezre.

Más ötletem nincs.

2020. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tele volt a C meghajtó és a D is. A D-n van a lapozófájl. Most letöröltem néhány fájlt, úgy látom jobb a helyzet. Köszi a válaszokat!
2020. jan. 15. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!