Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Itt ír egy oldalt, hogy...

Itt ír egy oldalt, hogy ingyen lehet frissíteni 10-es windowsra. Szerintetek ez valós? A windows hivatalos oldalára mutat. Azt írja, hogy aktiválási kódot is ad a telepítés végén. Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 15. 14:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kérhet vajon licensz kulcsot a telepítéshez?Mert a 24.hu oldalon azt írja,hogy lehet telepíteni a programot,és a végén ad aktiválási kódot.
2020. jan. 15. 14:09
 2/20 Shaddark ***** válasza:
Nem próbáltam még (átálltam még 2016-ban minden géppel) de sok másik oldalon is olvastam róla, biztosan működik.
2020. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Shaddark ***** válasza:

Sokan úgy álltak át hogy kms-el adtak tört licencet a gépüknek majd ezt használva már nem volt szükség a kémprogramra a gépen és azóta használják vígan.

De 3-4 ezer forint körül van egy használt win10 pro licenc, eu-ban használhatod nyugodtan.

Vaterán meg ilyen helyeken 2-ért is kapsz. Azokat nem tudom működnek-e.

2020. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem nagy újság.. már 5 éve minden legális win7 & 8 ingyen frissíthető 10-re. A 7-8 aktiváló kódjait a 10 is elfogadja és beaktiválódik. (azonos verzióban home/pro)
2020. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Ingyen fel tudod rakni, csak gondolom aktiválni nem tudod és egy idő után folyamatosan kérni fogja. Van egy tök egyszerű megoldás. 3000 ft-ért kapsz egy kulcsot, amivel aktiválod és örökre jó lesz. Lényegében itt egy olyan kulcsot vásárolsz meg, amit egy multi cég vásárolt korábban. Pl. vettek 1000 db-ot, de ebből megmaradt 100, amit nem használt fel a cég, és ezeket eladják. Nekem ezzel fut a gépen több, mint fél éve. Szerintem erre ne sajnálj 3 ezret, utána lesz egy eredeti win10 pro-d örökre.


[link]

2020. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Sehol nem ír olyat a cikk, hogy ingyen ad kódot. Az ingyenes frissítés maradt még mindig elérhető, ami nagyjából 2015 óta létező lehetőség. A feltétele - ezt írja a cikk - hogy legyen egy jogtiszta Windows 7 vagy 8.1 rendszered telepítve, és azt fogja frissíteni ingyen.
2020. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ötös pont.:"A telepítés befejezése után ha minden igaz, automatikusan megkapja az aktiválási kódot".Kérdés,hogy a termékkulcsot kéri-e a telepítés,vagy anélkül lehet telepíteni.
2020. jan. 15. 14:37
 8/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ingyen le tudod tölteni bármikor. De KÓDOT NEM KAPSZ INGYEN. Akkor, ha a korábbi windowsod is eredeti volt, akkor úgy frissítheted, hogy nem kér KÓDOT tehát eredeti marad.

Kódot venned kell külön, ha még nem volt korábban.

2020. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
* Telepíteni is tudod ingyen, de egy idő után a telepítés után elkezd baszogatni, hogy kéne aktiválni a windowst.
2020. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eredeti volt a hetes igen.Akkor nem kér kódot a telepítéshez?
2020. jan. 15. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!