Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Interneten van pl egy program...

Dorcsián kérdése:

Interneten van pl egy program amit meglehet venni olyan modokon valamennyi forint/1 hónap vagy 3 hónap az oké de van köztük olyan amire az van írva LIFE TIME az aztjelenti, hogy örökre megmarad és nem kell honaponként fizetni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 22:51
 1/1 belapus ***** válasza:

Igen, élettartam licenc.

Van olyan megoldás is - a giveaway oldalakon lehet ilyennel találkozni -, hogy az ilyen típusú licenchez nem jár frissítés.Ilyenkor érdemes kikapcsolni az automatizmust a frissítésre vonatkozóan.

Mintha láttam volna olyan módszert is, hogy az élettartam csak az adott főverzióra és annak rendszeres frissítéseire vonatkozik.Ilyenkor - már ha a felhasználó váltani akar - újra meg kell vásárolni a licencet.

Legtöbb esetben azért arról van szó, ahogy te is értelmezted-

2020. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!