Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szavak, , összekötése" word?

Szavak, , összekötése" word?

Figyelt kérdés

[link]


Azt kérdezném, hogy meg lehet-e valahogy csinálni, hogy bizonyos szavak (jelenleg egy képlet) kizárólag egy sorban szerepelhessen?


kösz



2020. febr. 3. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt most szóközöket raktam be, hogy együtt legyen, de ez így nem a legjobb azért:d
2020. febr. 3. 21:57
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem tördelhető szóköz ctrl-shift-szóköz billentyű
2020. febr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült beszúrnom, de hogy kell ezt használni?


A szó elé beszúrók anyit belőle, amíg át nem emgy a következő sorba?


Ekkor annyi bajom van, hogy a sok üres hely is megy vele együtt a következő sorba, és előtte lesz egy nagyobb hézag, utána meg a már csak a sima (sorkizátnak megfelelő) hézagok.

2020. febr. 4. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy esik akkor automatikusan átteszi a következő sorba, ha elfér az előzőben akkor otthagyja. Ha meg "kemény sorvéget" akarsz akkor ha jól emlékszem az a ctrl-enter (de lehet, hogy shift-enter, azt ritkán használom, mert a sorkizárást elrontja és csúnya lesz. Ha ilyen van a végleges szövegben inkább átfogalmazom a mondatot, hogy jól jöjjön ki).
2020. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sikerült! Rosszul csináltam előtte! magába az egyenlet közé szórtam be (nem elé) és így jó! legalább már tudni fogom, hogy kell használni..
2020. febr. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!