Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf-et Word be szeretném...

Pdf-et Word be szeretném alakítani, hogy szerkeszthessem (önéletrajz). Word-ből Pdf egyszerű, de fordítva sajnos nem tudom. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Egyáltalán ki az a lüke, aki pdf-be ment egy önéletrajzot?

van a neten egy halom pdf to word konvertáló próbáld ki valamelyiket szerintem.

2020. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Amikor kész, akkor választ a nyomtatást, és ne fizikai nyomtatót, hanem a Microsoft nyomtatás PDF-be/print to PDF virtuális nyomtatót választ, ez generálja a PDF-et.


Ha ilyen nincs a gépeden, akkor meg nyisd meg Chrome böngészővel, és abból nyomtasd, "mentés PDF formátumra" (virtuális) nyomtatót választva.

2020. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
...válaszd...
2020. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Töltsd fel a PDF-et, válaszd a magyar nyelvet és mehet is a konvertálás

2020. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán ki az a lüke, aki pdf-be ment egy önéletrajzot?"

Öööö kb majdnem mindenki? Mármint: nyilván ott van a gépeden az eredeti szerkeszthető doksi, de a pályázatra már PDF-ben küldöd, mert az tuti ugyanúgy jelenik meg.

2020. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
5-ös! Akkor buktad is a munkát! Mert nagyfokú igénytelenségre vall, ha pdf-ben küldesz el valamit dokumentum formátum helyett!
2020. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kedves 4. Válaszoló! Köszönöm!! A kérésem szerintem nagyon alap, de sajnos még nem foglalkoztam ezzel az oldallal, így nem tudom a váalszt. Szóval: fel kell töltenem előbb a dokumentumot oda, hogy át tudjam alakítani. Egy önéletrajzról van szó. Ha feltöltöm a dokumentumot, azt nem láthatják az oldal látogatói? Mert ugye tele van személyes adattal.

Kedves 5.! Nem, sajnos nincs a gépemen az eredeti szerkeszthető doksi, mert Canva-ba csinálták meg nekem az önéletrajzot és ott letöltési, lementési lehetőségként csak Pdf volt, Word nem. Azaz itt szenvedek ezzel a Pdf-fel, mert szerkeszteni akarnám.

Kedves 6.! A legtöbb helyen Pdf-be várják az önéletrajzokat.

2020. febr. 4. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Nincs meg az eredeti Canva vagy miben?


"nagyfokú igénytelenségre vall, ha pdf-ben küldesz el valamit dokumentum formátum helyett!"

Hmmm... HR-es vagy? Nem? Akkor ne írj hülyeségeket! Mégs mi a baj a PDF-el azon kívül, hogy neked nem tetszik? Kicsi, jól dokumentált formátum, ami mindenhol ugyanúgy jelenik meg. Egy HR-es-nek meg nem kell szerkesztenie az önéletrajzot. Kinyomtatni tudja, ha akarja.


Képzeld, világ életemben PDF-ben küldtem az önéletrajzomat és soha sem volt gond. A jelnlegi munkahelyemre is úgy kerültem, hogy PDF-ben volt az önéletrajz. Meg az előzőre is. És évek óta itt vagyok.

Sokkal nagyobb igénytelenség egy .doc file-t odanyomni, mert nem tudhatod, hogy a HR-es milyen programot használ. Amit te egyik verzióban lementettél, nem tuti, hogy ugyanúgy jelenik meg másik verzióban. Meg néha elég, ha pl nincs meg egy betűtípus és máris lehet, hogy szétesik az egész.

Meg amúgy is: én Linuxon dolgozok és nem fogok se docx-ben se odf-ben küldeni semmit, csak PDF.

2020. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csicsky ***** válasza:
100%

Online konverterek:

Itt csak odahúzod a kék ablakba a kérdéses PDF dokumentumot, majd a konvertálás után letöltöd:

[link]

Továbbiak (ezek is hasonló módon működnek):

[link]

[link]

[link]

2020. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 9. Válaszoló! Nagyon-nagyon köszönöm!! Ma egy csomó ideig ezzel szívtam, mert nem ismertem ezt az egyszerű megoldást. A legelső linket használtam. Egy perc sem volt. :) Köszönöm!!

Kedves 8. Válaszoló! Az illető Canva-ba szerkesztette az önéletrajzomat és bár úgy állította be, hogy megosztotta velem, de a Canva-n csak Pdf-be lehet lementeni dolgokat, Word-be nem. Az illetőt nem értem el, ezért akartam a tettek mezejére lépni. :) Word-ben már végre tudom szerkeszteni majd! :) Aztán átalakítom Pdf-be és úgy pályázom munkákra, mert a doc file tényleg széteshet.

2020. febr. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!