Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szövegfelolvasó program...

Voyager24 kérdése:

Milyen szövegfelolvasó programokat ismertek aminek van magyar hangja is vagy esetleg olyan hangváltoztatós applikációt ami nem túl gagyi?

Figyelt kérdés
[link] nekem ez tetszik a legjobban de ez próba verziós csak és korlátozva van a használata, kb az első 3 alkalom ingyenes utána meg regisztrálni kell a weboldaladdal ami nekem nincs, a paly áruházban amiket láttam hang torzítós appokat nagyon gagyik. Videó narálásához nem mókus hangon akarok megszólalni ha értitek.

2020. febr. 7. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak nem zsarolni akarsz valakit, hogy hangváltoztatós program kell? :D


Amúgy miért nem jó a saját hangod videó narráláshoz? Rejtőzködsz talán?


Amúgy Balaboka a legjobb szövegfelolvasó ma Magyarországon!

2020. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Balabolkánál a magyar hangot nem sikerült beállítani. Isten ments hogy zsaroljak bárkit is. Próbálkoztam saját hanggal is de egyrészt nem a megtisztább minőség, másrészt nagyon irritál a saját hangomon vissza hallgatva.
2020. febr. 7. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Mindenkit irritál a saját hangja. Hülyén érzi magát visszahallva a saját hangját!

A zsarolás meg csak vicc volt, oda is tettem a nevető jelet!


Balabokánál egy nő olvas fel, de neked inkább talán jobb lenne felvenni a saját hangodat a videóval együtt, majd a hangsávot lementeni és audacity-ben szerkeszteni - mélyebbre venni stb...

2020. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam hogy viccből írod :) az audacity-it ismerem meg nagyjából tudom is kezelni, egyébként tegnap előtt szedtem le hátha tudok valamit kihozzni a saját hangomból... Lehet hogy idővel megszoknám a hangomat vissza hallva? Köszönöm a segítséget.
2020. febr. 8. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl tisztára férfiatlannak érzem a hangomat, ha visszahallgatom, de mások állítják, hogy nincs vele gond. Szóval lehet, hogy a Te hangod sem olyan "szörnyű" önmagában. Amúgy Audacity tényleg jó, érdemes próbálkozni vele. Amúgy a rádiókban is mélyítik a bemondók hangját és a filmeken is belenyúlnak a hangba (ma már)
2020. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is férfiatlannak hallom a hangom de mások azt mondták hogy nem gáz úgy hogy a saját hangommal készítek videót. Jó hogy nem egyedül vagyok ezzel a problémával. Ennél nagyobb gondunk ne is legyen szerintem :)
2020. febr. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!