Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt megcsinálni?

Hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy 11 GB-os installáló "programom"(konkrétan egy játék installja) és rá szeretném rakni DVD-re. Na de olyan hülye nem vagyok h megpróbáljam ugyanis a DVD-k csak 4,7 GB osak. És azt szeretném megcsinálni hogy felbontom több DVD-re és mikor az 1.-t beteszem, megcsinálja a dolgát, és kérje a másodikat és így tovább(remélem értitek)...Ezt hogyan tudnám megcsinálni?
2010. júl. 23. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sehogy, mert csakegy install fálja van
2010. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem egészen így van :) Na akkor pontosítok, van egy 11 GB-os virtuális CD-m. Ha aztat leolvasom DAEMON Tools-al, megnyitom a CD-t akkor van egy setup.exe fálj, egy pár folder, dll-ek, RAR-ok és még mittudom én hogy milyen fáljok amik a telepítéshez kellenek. Így is ugyanaz a helyzet? :)
2010. júl. 23. 13:02
 3/11 bp1985 ***** válasza:
Nem fog menni így. Sehogy nem lehet megcsinálni, hogy több dvd-re rá tudd tenni. Nem lehet szétbontani, mert minden kell hozzá, és össze vissza írná ki, ami rossz működést, vagy semmilyet fog okozni.
2010. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
inkább írd ki blueray-re (kicsit drága a lemez, meg az olvasó, de több hely van rajta)
2010. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mingya mondom addig is ne kurd el a DVD-ket
2010. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Total Commander--->Fajl--->Becsomagolas--->Több lemezes csomagolas (Be-pipa. Es a .zip legyen bejelölve)--->Fajlok merete: 3600 MB---> Feldarabolja oket es kesz.


3 DVD lemez kell hozza

.z0(szam) kiterjesztesüek lesznek a fajlok


valami.z01--->1. DVD

valami.z02--->2. DVD

valami.z03 es Valami.zip---> 3.DVD


Telepiteshez pedig majd a szamitogepen letre kell hozni egy Uj mappat es eggyenkent bele kell öket tenni a lemezröl (lenyeg hogy ugyan abba a mappaba legyenek) majd a Valami.zip-et meg kell nyitni (kicsomagolja) es elindul a telepitö


Szolj ha sikerült!

2010. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes hozzászólás is van, így nekem nem kell leírnom, fájldarabolás Total Commanderrel, ennyi
2010. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is így voltam ezzel utolsó válaszoló, azon a részen kívül hogy 'nem kell nekem leírnom' csak azt nem tudom hogy a kapott .zip(5KB), .z01(3,6GB), .z02(3,6GB) hogy írjak ki DVD-re.a .zip és a .z01 fáljokat az első, a .z02 fáljt pedig a második DVD re?Azért csak 2 .z(szám) fáljom van mert az eredeti csak 7 és nem 11GB, de a lényegen nem változtat.
2010. júl. 23. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:

14:31 vagyok

Örülök hogy sikerült!! :)

2010. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is örülök hogy te örülsz de mond, melyik fáljokat melyik lemezre írjam? a .zip és a .z01 fáljt az első DVD-re, a .z02 fáljt pedig a másodikra???
2010. júl. 24. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!