Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia Control panel hiány?

Nvidia Control panel hiány?

Figyelt kérdés
Lecseréltem a videokártyámat egy 1070-re , letöröltem az előző drivert ,feltettem az újat és egyszerüen nincs nvidia control panelem. Probáltam ujratenni a drivert , microsoft store-bol meg nem tudom letölteni, elkezdi tölteni ,de soha nem fejezi be. Nincs ennek valami setup exe-je amit lehetne tölteni valahonnan?
2020. febr. 16. 10:53
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
Alaposan eltávolítasz MINDEN nvidiaizét, és KIZÁRÓLAG a gyártó oldaláról szedett telepítő lehet jó igazán.
2020. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nvidia oldalárol szedem csak a telepitőt, most probáltam azt is hogy safe modba letöröltem mindent ddu-val és ujratettem ,de igy sincs.
2020. febr. 16. 11:23
 3/6 DjImipapa ***** válasza:

Annak pedig lennie kellene... C-program files-nvidia mappában a nvcplui.exe megvan-e?

És némi videó a youtub-on van erről, átnézegetni lehet....

2020. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs, egy installer 2 nevü mappa van amibe van még pár mappa de azokba se találtam, néztem videókat ,de mindegyikbe az van hogy töltsd le a microsoft store-ból
2020. febr. 16. 13:13
 5/6 DjImipapa ***** válasza:
Ha nincs ott, akkor nem is lehet meg a panel... ám ez mint .exe telepítéskor kell hogy a helyére kerüljön, hiába is adnának más gépről(szerintem). Valami nagyon nem frankó a gépeden, de azt hogy mi, nem tudhatom.
2020. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valszeg ezt már csak egy clean reinstall oldja meg majd valamikor megcsinálom.
2020. febr. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!