Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi aktiválni a...

Miért nem engedi aktiválni a windowst?

Figyelt kérdés
KMS activátorral tenném mint mindig, viszont vírust jelez mint mindig.. Kikapcsolom a tűzfalat v.írtót stb de akkor is jelzi és törli autómatikusan. Kivételek közé se tudom rakni mert azt írja, hogy nem hajtható végre mert veszélyforrást talált benne.. Tudja a jó ég, hogy mióta csinálom de már kezdem feladni és kibodni a bánatba az egészet

2020. febr. 16. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Lopásban itt nem tudunk segíteni. Esetleg kérdezd meg a többi tolvajt az oldalon, ahol beszerezted ezt a vackot..
2020. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos információt.. Esetleg ha normális válasza lenne legközelebb csak akkor kommenteljen.
2020. febr. 16. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Az első válasz normális. Nem tudunk segíteni tartalomlopásban, mert szabályellenes.

"Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely mások szerzői jogát, iparjogvédelmi, illetve védjegy jogát, jó hírnévhez való jogát, becsületét vagy méltóságát sértheti, ilyen tartalomra utalni, vagy ilyen tartalom használatára a Felhasználókat buzdítani." - a te kérdésed bőven belefér ebbe a kategóriába, hisz jogvédett tartalom feltöréséről beszélsz, utalsz rá.

Egyébként meg nem véletlen jelez vírust. Azért manapság (főleg egy Win10) simán kiszűri a KMS-es próbálkozást, tehát már csak önvédelmi mechanizmusból is simán blokkolni fogja azt a rendszer. Könnyedén megeshet az is, hogy azért riaszt be a vírusirtó, mert nem a megfelelő verziót szedted le (a "vírusmentes működőt), hanem a több ezer kamu vírusos cucc egyikét. Egyébként is, ha Win10-ről van szó (mert az nem derült ki), akkor most tényleg ennyire zavar egy kis vízjel és a vizuális beállítások tiltása? Akkor már inkább vennék a helyedben olcsó pénzért kulcsot online (egy ezresért mondjuk?).

2020. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel próbáld.


[link]


Amúgy kikapcsolod a virusírtot, és utána csomagolod ki és telepíted fel.

2020. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Pár ezer fornitért lehet legálisan (vagy talán inkább szürke zónás) aktiválókulcsot kapni. Ami ha jól tudom, utána az alaplaphoz lesz kötve, tehát egy újratelepítés során ugyan úgy tudod használni a kulcsot. Szerintem ennyit megér és akko nem kell vírusos (?), nem működő cracker ócskaságokkal szívni.
2020. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Felejtsétek már el ezeket az aktivátorokat mert lehet télleg vírusos! Jól is teszi a defi h letiltja, mert amúgy is a többségük hátsó kapukat nyit. A helyedben formáznám/törölném az összes partíciókat, és küldenék rá egy tiszta telepítést. Az a biztos. Aktiválni meg tök 1x űen lehet parancssorból is.


pl itt van # 4 válasza ami pro verzióhoz jó.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2020. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha nem pro kell lehet mást is nyomatni


[link]

2020. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Sőt elmondom aktiválás nélkül is tök jól működik 😃
2020. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült megoldani! :) Igen tudom, de engem zavar a jobb alsó sarokban a figyelmeztetés, hogy aktiváljam.. Főleg filmnézésnél
2020. febr. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!