Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxra rajzolóprogram?

Linuxra rajzolóprogram?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen egy olyan programot keresek, amellyel tudok rajzolni az asztalra! Lehet akár kisalkalmazás, kiegészítő mindegy, tehát nem olyan, hogy egy program emulál nekem egy rajzoló környezetet, hanem közvetlenül bárhová tudok vele rajzolni és menteni!


Találtam egy programot, csak az a baj hogy nehézkesen működik. Gromit-mpx a neve. Ez rajzol, csak nem tudok vele menteni, esetleg valaki?


Az a lényeg, hogy van egy határidőnapló, amely egyben a háttérképem. Így mindig ott van előttem, csak nem tudok bele pipát tenni a nap végeztével. Ha lenne egy ilyen program akkor tudnám bele húzni a strigulákat, és mikor újra bekapcsolom látnám, hogy eddig már mivel vagyok kész.



2020. febr. 17. 03:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Időközben megtaláltam a programot Gromit-MPX valóban, csak nem értettem a működését. Jó kis prgoram egyébként.
2020. febr. 17. 04:12
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
A linuxos programok ilyenek. Nem mindig jössz rá hogy hogyan is működnek de ha utánaolvasol kiderül hogy hatékonyabb és kényelmesebb mint a windowsos társaik.
2020. febr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
#2 windows rossz linux jó, jöhet a zöld kéz! Ekkora hülyeséget hallod.
2020. febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Windowson is a Linuxos GIMP-et használom.
2020. febr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelenjében két alternatívát találtam

* Ardesia: [link]

* Pylote: [link]


Vagy kézírásos jegyzetelőalkalmazásnak:

* [link]

* [link]

* [link]

2020. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!