Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Kali linux mennyire...

Egy Kali linux mennyire felhasználóbarát egy Mint-tel szemben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kali hálózati dolgokra van kitalálva, kicsit használtam, és szimpatikus volt, amúgy mintet használtam elég sokat. A laptopomon win10 van, de annyi hülyesége van, hogy már nagyon kezdem unni, és kezdek a linux felé hajlani egyre jobban, játszani úgysem szokta, csak a c# programozást kell rajta megoldanom:Ö
2020. febr. 17. 19:16
 1/7 tabaki ***** válasza:
100%

Nem ismerem a Kalit, de hát az egy szerszámosláda, el tudom képzelni, hogy nem törleszkedik úgy, ahogyan a Mint.

A C#-programozást ügyében szerintem ne készülj emberfeletti küzdelemre, mivel mások már nagyjából megoldották...

2020. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem az míg nem ismered. Ha viszont kiismered és haladó Linuxos vagy, akkor egy nagyon jó választás.
2020. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben inkább Debian Testinggel kezdenék, a felsorolt disztrok is Debian alapúak.(pontosabban a Mint Ubuntu alapú, aminek az alapja Debian)

De nem sok különbség van a kettő között, max a felhasználói felület és az előre feltett szoftverek különböznek, az alap hasonló.

2020. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen a kérdés, mert a Linux nem Windows, úgy variálod át a disztribúciót, ahogy akarod. Egyébként C#-ra pont Windows-al kényelmesebb programozni nyilvánvaló okokból. Mármint felőlem pisálhatsz széllel szembe, csak ne nyávogj ha összehugyozod a lábad...
2020. febr. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
100%

@#4: „Egyébként C#-ra pont Windows-al kényelmesebb programozni”

A szélborzolta ragozás dacára hasznos figyelmeztetés lesz ez Kérdezőnek, aki eddig azt hitte, hogy linuxon már maga a C#-programozás is megoldandó problémát jelent.

2020. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megoldható a c# programozás, nyilván utána néztem. Linuxot pedig már használtam, főleg mintet, vagy egy másodlagos gépem, azon is az van, csak elég gyenge, és a programozásra keresek még jó egyszerű megoldásokat egyenlőre. Csak maga a windows 10 idegesít már, annyi hiba elő jön, meg minden, idegörlő néha.
2020. febr. 18. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy a legjobb c#-ban programozni bármelyik linux disztrón, de azért a monodevelop használható.

Eredeti windows 10 pro most fent van dualbootban(dísznek) a debian mellet :)

A fő rendszerem Debian gnome felülettel.

Egyébként az Arch nagyon jó csak több munkát igényel.

A fedora/centos sem rossz rendszer főleg, hogy a redhat által valamennyire támogatottak.

2020. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!