Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Más is szokott úgy lenni a...

Más is szokott úgy lenni a sims 4-gyel, hogy nem tudja mit csináljon benne?

Figyelt kérdés

A Sims ugyebár nem egy lineáris menetű játék, amiben van egy konkrét kiindulópont és egy cél, amit el kell érni, meg pályák vagy szintek, stb. Ezt sokféleképpen lehet játszani, számtalan választásod van, én pedig sajnos mindig is szörnyű nehezen hoztam döntéseket. Ha új játékot kezdenék, mindig elkezdek töprengeni, hogy hány fős legyen a háztartás, milyen neműek, korúak, jelleműek, stb. legyenek, hol lakjanak... Még szerencse, hogy csak az alapjáték van meg, különben még több kérdés felmerülne bennem.Esetleg a Story módban, vagy véletlenszerűen generáljak szimeket, vagy a Galéribából töltsek le, de ott meg több millió háztartás és telek van már. Meg hogy csak egy családra koncentráljak, vagy többel is játszak egy mentett játékban. De ott van a sok kihívás is, több százat találtak már a TS4-hez, mindegyik érdekes... Érzem, hogy jó lenne szimszezni, de rengeteg gondoloat cikázik az agyamban, hogy mit lehetne csinálni benne, aztán inkább el sem indítom a játékot.

Más is szokott így lenni vele? És mit szokott ilyenkor csinálni? Köszi!



2020. febr. 18. 23:17
 1/6 anonim válasza:
Én konkrétan azért szedtem le egyszer a Sims 3-at vagy 4-et már nem tudom, hogy a saját telkemen a kis házat merre s hogyan bővíteném, mármint a való életben lévő házam rekonstruáltam, tetszett a dolog kicsit bele éltem magam, 1 fő meg egy kutyát csináltam benn, de egy idő után k**va unalmassá vállt, h mire hazaér összeszarja magát éhesen büdösen tanulatlanul depressziózott, 1 hétig volt fent a gépen aztán delete az építős rész jó benn de az idő tök irreálisan telik, hisz te sem ülsz a wc-n majd 45 percet. :D engem az fps játékok jobban lekötnek... de kinek mi
2020. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én részegen megvettem és temetőt csináltam a telken :D
2020. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Velem is sokszor előfordul. Ilyenkor megpróbálok új családot kipróbálni pl.: duci család, egyedülálló apuka.

De ha beírod a googleba , hogy sims 4 kihívások sok érdekes kihívást kidob.:)

2020. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én amikor Sims 4-el játszok, viszonylag elég egyhangúan játszok. Mármint, nekem mindig a végső célom az a simjeimmel, hogy ugye legyen jó karrierjük és családjuk. És ez amúgy elég egyhangú, de egyszerűen nem tudok mást csinálni velük. :D A Sims 4 szerintem sokkal könnyebben megunható, mint a Sims 3 például. A Sims 3-al volt, hogy még az elsőnek kreált simemnek a dédunokáiig játszottam, de Sims 4-ben ilyen szerintem soha nem fordult elő, mert ezerszer megunom a játékot addig. :D


Szerintem bármilyen gondolat is van most a fejedben, kezdj el aszerint játszani. Hisz a Simsben nem olyan nehéz új játékot, karaktert kreálni, ha meggondolod magad, max. új családot csinálsz. :)

2020. febr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok és a javaslatokat! :)

Igazából az is probléma, hogy bármilyen ötlet szerint kezdek játszani, sosem csinálom végig, olyan hamar megunom én is a játékot. Pláne, ha generációkon át tartó kihívást próbálok csinálni. Még fel sem nő a második generáció, amikor már abbahagyom. Hamar monotonná, unalmassá válik.

2020. márc. 1. 19:51
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az a baj, hogy túl sok ideig élnek a simek. Mert pl. a Sims 2-ben 4 nap alatt gyerek lett a tipegőből, a Sims 4-ben meg 7 nap kell. Szóval több idő sokkal, míg eljutsz a többi generációig. Ezt viszont át lehet állítani. A beállításoknál ott van, hogy rövid, normál, vagy hosszú életet szeretnél. A rövid kb. az mint a 2-ben, meg a 3-ban.
2020. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!