Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell boot képfájlt...

Hogyan kell boot képfájlt készíteni és milyen programmal?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 17:04
 1/5 yuda ***** válasza:

sok program létezik rá-legnépszerűbb talán a néró bármelyik verziója.


én persze még sosem csináltam ilyet /illegális xp/ :D: néró expressre váltok /illetve váltanék :D/ -ott pedig a kép,projekt,másolás-ebbe teszed be az iso fájlt.-és indulhat-kész az illegális xp-d. :D

2008. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden bios/alaplap támogatja. Amelyik támogatja, azok jellemzően a 640*480/256 színű bmp-t tudják értelmezni, de le szokták írni a leírásban, és a feltöltő programban is.
2008. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ááááááá, de félre értettem a kérdést, most hogy válaszolt az 1. is :D

Bocsi

(2.)

2008. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi illegális,csak letöltöttem a Damn Small Linuxot iso-ban és nem szeretném cd-re írni csak bebootolni a vinyóról
2008. nov. 20. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor olvasni akarod :)

Azonban, ha telepíteni akarod, akkor mindenképp ki kell írnod, mert az addig ok, hogy windows alól fel tudod mountolni, de úgy max. VirtualPC-re tudod telepíteni.

2008. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!