Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop visszaküldés előtt ez...

Laptop visszaküldés előtt ez elegendő?

Figyelt kérdés

Azt írták, hogyha el akarok állni a vásárlástól utólag, arra is figyeljek, hogy minden fiókból jelentkezzek ki. Az Avaston és a Chrome-on kívül minden programot, file-t, böngészési előzményt töröltem, viszont a Fényképek, Office stb megjegyezte a bejelentkezési adatokat, hiába jelentkeztem ki.

Létrehoztam egy nem-MS fiókot rendszergazdai jogosultsággal, majd az eredeti fiókomat eltávolítottam.

Így úgy tűnik, minden bejelentkezési adatot törölt. Tényleg így van?



2020. febr. 19. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt csináltam meg (az adat átmentést kivéve), ami itt a figyelő ír:

[link]

2020. febr. 19. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nem elég.

Gépház --> Frissítés és biztonság --> Helyreállítás --> Gép alaphelyzetbe állítása.

Azt hiszem, van olyan lehetőség, hogy minden adat eltávolítása, vagy hogy más fogja használni a gépet, stb...

2020. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De miért nem elég? Belépve a programokba nem volt elmentve semmi, Office-nál is mindent újra be kellett volna írni (mail cím, jelszó). A személyes adataimat töröltem manuálisan. Akkor hogy tudnak belépni bármelyik fiókomba? (Pár napos gép.)

Nem engedte alaphelyzetbe állítani. Se úgy, ahogy te írtad, se shift+win billentyű -> újraindítás.

2020. febr. 19. 11:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként már visszaküldtem a gépet így az eMAG-nak.
2020. febr. 19. 11:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, mert le fogják formázni a lemezt, ha megérkezik a gép. Most hívtam fel őket.
2020. febr. 19. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!