Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ncoreon a hit'n'runolt torrent...

Ncoreon a hit'n'runolt torrentek száma nullázódik következő hónapban? Sajnos egy barátomnak megadtak a felhasználót jelszót és eddig nem volt vele baj, de most nem seedeli a 2 torrentet amit leszedett már 15 napja.

Figyelt kérdés
Aggódok hogy megmaradnak következő hónapra. Wikin nem találtam rá, hogy nullázódna. Persze, ha nem fogja visszaseedelni most szóltam másodjára, kizároma francba, csal érdekel a dolog.

2020. febr. 21. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Eltűnik, de csak óvatosan, mert ha legközelebb 20 torrentet nem tölt vissza, letöltésmegvonást kapsz.
2020. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MancsWolf ***** válasza:
Viszont a hit and runnolt hónapok száma egyél nőni fog ami ott fog díszelegni. Én már most kizárnám. Prémium tag vagyok tehát büntetlenül tolhatnám h'n'r t, de nem teszem, torrent alapja a seed.
2020. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ThodEE GoD ***** válasza:
A saját érdekedben ha már a tiéd a profil seedeld vissza te, öcsémmel egy profilt használunk, nekem van NAS , ne menjen nála a nagy gép, inkább néha ránézek mit szedett le, aztán vissza seedelem én. Nincs gond, nincs tiltás, nincs megvonás, mindenki boldog :)
2020. febr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha letöltöm én is azt, majd vissza úgy jó? Az a rossz, hogy 1 lövésem van és kiraknak, sajnos korábban nem figyeltem erre. A hit'n'runolt hónapok száma nem csak akkor nő ha 10 felé megy? Annyi a megengedettem.
2020. febr. 22. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:

De.

Nekem egyik fiókomon van 8-9 ilyen hónap mégse tiltottak le. Szóval ne félj annyira

2020. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ThodEE GoD ***** válasza:
Igen jó, ami ott van a listában és még nem járt le, szedd le nyugodtan, sem az idő nem lesz duplája, sem a mennyiség nem nő
2020. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az oldalról nem tiltanak le HnR miatt, csak a letöltési jogot függesztik fel, minél több hónapod van, annál hosszabb időre. Először 3, aztán 15, majd 30 napra, vagy ha túl sok a HnR torrented (több száz), akkor végleg. De az oldalról nem tiltanak ki.
2020. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha nem tölthetek le többet nem sok értelme van, mondjuk fizetve nullázható a hit'n'run. Köszi a válaszokat.
2020. febr. 24. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!