Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy objektumot...

LostSilverBook kérdése:

Hogyan tudok egy objektumot Wordben úgy odailleszteni egy másik objektumhoz, hogy pontosan egymás felett legyenek, de csak az egyik alakzat mozduljon a másik irányába?

Figyelt kérdés

Amit próbáltam, de sajnos mind a két alakzatot elmozdítja:

[Kijelölöm mind a két objektumot] > "Formátum" > "Igazítás" > "Középre vízszintesen igazítás"


Félúton találkoznak, ami nem jó... Nekem az kellene, hogy egyik fixen ott marad a helyén ahová eredetileg leraktam és ahhoz illesszem oda a másik alakzatot.



2020. febr. 28. 09:32
 1/1 A kérdező kommentje:

Arra sikerült eddig rájönnöm, hogy ha van egy nagy alakzat és a másik alakzat tőle sokkal kisebb, akkor ha a kisebb alakzat nem lóg ki a nagyobb alakzat érintő tengelyein kívülre, akkor a nagy alakzat fixen ott marad a helyén és a kicsi hozzá fog igazodni.


|o|

|O|


Tehát a kisebb alakzatot először oda kell rakni a nagy alakzat fölé, úgy hogy ne lógjon ki se jobbra, se balra, és utána hozzá lehet igazítani az igazítás gombbal úgy, hogy a másik nem mozdul el.


Nagy alakzatot kicsihez még mindig nem tudok igazítani...

2020. márc. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!