Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha a ps3 ezt a...

Mit tegyek ha a ps3 ezt a hibaüzenetet adja?

Figyelt kérdés

Szóval pár hete végig csináltam ezt a jailbreak-es témát a rendszeren hogy lehessen rajta letöltött játékokkal játszani. Minden jól ment de egy játék feltelepítésénél szükség lett volna plussz egy kisebb "alkalmazásra" mint pl. multiman és ahhoz hogy azt felrakjam frissítést kért a rendszer, amit én "okos" megtettem és most ugyanúgy jailbreak rendszernek érzékeli magát a ps3 viszont már nincs meg rajta a multiman és ehhez hasonló funkciók...most nem tudom mitévő legyek. próbáltam vissza tenni valahogy a régi felállásba de amikor usb-ről rakom fel az update-t akkor ezt írja : "no applicable data was found"

a neten nem találtam semmilyen megoldást erre és rengeteg embernél jelentkezett már ez a probléma.

Remélem valaki tud ebben segíteni.

Az usb fat32 , a mappákat is úgy raktam rá ahogy azt kell. (PS3--->UPDATE---->ezen belül pedig maga az update fájl)



2020. márc. 15. 09:40
 1/1 anonim válasza:
Szervusz milyen tipusu géped van? És amugy én szerintem azért nem sikerül mert nem fwm softwaret tettél a ps re csak egyszerű 4.85 lehet rajta le kell szedni netem a fwm 4.85.1 es fmw azt kell fel telepítened aztán fogja engedni és telepíteni is engedni fogja és az után bármi féle ezközt rá tölthetsz persze ha jól értelmeztem a problémát és speciall én ezt a hen re értettem meg a ps3xploit ra nem tudom neked pomtosan meik futott a ps en
2020. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!