Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 aktiváló kulcs...

Windows 10 aktiváló kulcs biztonságos innen?

Figyelt kérdés
Be szeretném aktiválni a Windows 10 operációs rendszeremet, legális forrásból. A Microsoft weboldalán lévő árat kicsit sokallom, egy 20 ezer forintot szeretnék fizetni maximum? Magyarországi webshopokból melyiket ajánlanátok? Sov24.hu weboldal megbízható?

2020. márc. 20. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sov24 megbízható.
2020. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja valaki az Emag-ot ajánlotta.
2020. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emagról már levették a 2-3 ezres kulcsokat. De máshol ugyanúgy beszerezhető, és biztonságos. Soha nem fogja senki ellenőrizni, hogy honnan van a kulcsod. Az átverés lehetősége is viszonylag kicsi, azok az eladók, akik ezres tételben árulják őket pár száz forintért is működő kulcsot adnak.
2020. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Ebay-ről van Windows 10 Pro kulcsom, kb 3 éve vettem 5€-ért, azóta is működik.


Ugyan onnan vettem anyum gépére is fél éve amin eredetileg Vista volt, azon is működik

2020. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, lehet neked már nem aktuális, de én most állok előtte és szerintem za lesz mint ami tippet láttam hogy adtak másnak, hardverapróról fogok venni kulcsot egy megbízható embertől
2021. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!