Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alig lehet megkülönböztetni a...

Alig lehet megkülönböztetni a lila és a szürke pipát viber-en. Feretek és kék háttérmódot is próbáltam. Vki megoldást?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 12:33
 1/2 A kérdező kommentje:
"fekete"
2020. márc. 26. 12:33
 2/2 Mr. V. ***** válasza:

Nem írtad, hogy melyik rendszeren (PC, droid).

Droid esetében lehet régebbit használni, amiben szerepel az Elküldve, Kézbesítve, Látta szövegesen. PC-n hiába rakod fel a régit, 10 percen belül már le is tölti az újat és kérdés nélkül felpakolja. (Próbálkoztam írásvédettséggel is, a letöltött anyag elérhetetlenné tételével, semmi nem segített.)


De amúgy orosz oldalakon (itt warez tilos) vannak mod-os verziók, ami olykor külsőben, olykor funkcióban több, jobb, mint az eredeti. Esetleg ott érdemes körbenézni. Ha jól tudom, egy régebbi verziónál mintha írtak volna a pipákról, de nem érdekelt annyira, mert én még 7-est használok mobilon, ami ugye nem pipás, hanem "Látta" típusú.

2020. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!