Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó könyv az Excel tanulásához?

Jó könyv az Excel tanulásához?

Figyelt kérdés
Láttam többet is a neten, de nem igazán igazodom el. Egyetemista vagyok, az Office 365ot használom szóval olyan könyv kellene, ami újabb és a frissebb excel verziót tanítja. Nem sokat tudok az excelrol, tanultam korábban, de sokat felejtettem, úgyhogy kezdő szinttől kéne könyv. A célom, hogy olyan állásokat tudjak megpályázni, ahol haladó excel tudás az elvárás.

2020. márc. 30. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom ezért majd kapok negatív véleményt, de!


Nagyon sokan kérdezik ezt itt.


A Google keresőt senki nem használja.


Hogyan akartok excelben dolgozni, ha annyi logikátok nincs, hogy keressetek magatoknak anyagot?

2020. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válasszal. Egyébként YouTube-on is láttam Excelről magyar anyagot, és ehez könyv sem feltétlen szükséges, mivel letölthető pdf fájlokat is találsz ilyen programokról.
2020. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia. Én innen tanúltam meg, és ezt a tanárom adta. Gyakorlással neked is sikerül! [link]
2020. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az első és a második hozzászólónak: Attól, hogy ma az a trendi ebben az országban, hogy mindenki keres valami hibát a másikban még nem kell neked is ugyanezt tenned. :D Pl. jómagam is könyvet keresek és az első az volt, hogy a Google-ban keressem vagy akár torrenten de nem minden könyv hatékony így nyilván az ember csak rákérdez akár egy ilyen oldalon, mert lehet, hogy van olyan aki jártas ebben és tudna egy jó könyvet ajánlani. :D
2020. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3-nak pedig: Köszönöm én is a linket,mert nekem is jól jön. :)
2020. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ezt ajánlom. [link]
2020. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!