Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Indesign-ban hiba a PDF...

Adobe Indesign-ban hiba a PDF fájl exportálása közben. Hogyan oldhatom meg a problémát?

Figyelt kérdés

Az Adobe Indesign-ban egy több oldalas füzetet csinálok éppen, és le szeretném menteni az oldalpárokat PDF-be. A címoldalnál és az utána lévő oldalpárnál ez sikerült is úgy, hogy: Fájl - Exportálás (fájl típusa: Adobe PDF (interaktív) - és utána az 'oldalak'-nál beírtam a tartományhoz annak az oldalpárnak a számát, amit le szeretnék menteni.


Viszont az azt követő bármelyik oldalpárnál, ugyanezekkel a lépésekkel, már nem sikerült lementeni PDF-be az oldalt. Azt a hibaüzenetet írta ki először, hogy: 'A kérés adatbázishiba miatt nem teljesíthető ... fájl sérült (hibakód: 3)'. Többször is próbálkoztam, hogy le tudja menteni és mindig hibát jelzett. Később azt az üzenetet írta ki, hogy: 'A PDF-fájl exportálása nem sikerült'. Pár nap után ma ismét megpróbáltam és megint az elsőnek leírt hibaüzenetet adta ki.


2017-es Indesign-om van.


Mi lehet a probléma és ezt hogyan lehet megoldani?



2020. márc. 30. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy dolgot nem értek. Ha füzetet szerkesztesz, miért interaktív pdf-be exportálnál?


A Links panelen minden a helyén van, nincsenek hiányzó linkek? (sárga háromszög felkiáltójellel)

RAM van elegendő?

Csak bizonyos oldalpár(oka)t nem enged, vagy ki tudod a teljes füzetet exportálni?

Próbáltad nem interaktív pdf-be is exportálni?

Ha kilépsz, visszalépsz, és folytatod az exportot a soron következő oldalpártól, sem engedi?


Nézz rá az Adobe oldalára, hátha írnak valamit, amit kihagytam:

[link]


Ha nem boldogulsz vele ezek után se, csomagold be a doksit (File > Package (magyarban nem tudom, talán becsomagolás: Ctrl + Alt + Shift + P), és küldd el nekem (privátban megadom, hova). Nem ígérek semmit, de szívesen ránézek.

2020. márc. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!