Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windowst kéne feltenem, csak...

KDani14 kérdése:

Windowst kéne feltenem, csak az a baj hogy igaz hogy érzékeli a Hdd ha hozzá akarom adni visszont nem engedi azt a hibakodot kapom hogy:"hibát érzékeltünk töltse fel az illesztöprogramot" Van valami tanácsotok? UI:Jól van összerakva minden

Figyelt kérdés

#Hiányzó_ilesztő
2020. ápr. 3. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert mit szeretnél feltelepíteni XP-t? Én ekkor kaptam ilyen hibaüzenetet 10 éve, mikor vettem egy új notebookot, és a benne lévő winyót már nem ismerte a program.
2020. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem Rufussal csináltad a telepítőt?

Mert ha azzal, akkor nézd át hogy jók-e az EFI/UEFI beállítások a Rufusban és a Bios-ban is.

Akkor szokott ilyen történni, ha nem UEFI-s alaplapra akarsz UEFI-s telepítőt használni.

Egyszerűbb a MediaCreationTool-t használni, az automatikusan a megfelelő módon telepít.

[link]

Ráadásul Microsoftos...

2020. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!