Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom alap állapotba...

Miért nem tudom alap állapotba tenni a windowst?

Figyelt kérdés

Célom az lenne, hogy mindent letöröljek a gépről és már több alkalommal eljutottam odáig, hogy hibaelhárítás -> gép alaphelyzetbe állítása -> minden elem eltávolítása.. de az utolsó lépésnél csak annyit ír ki, hogy: Nem sikerült visszaállítani alapállapotba a számítógépet. Ha viszont a fájlok megtartását választom ki egy picit többet, annyit ír, hogy: Az alaphelyzetbe állítás egy hiba miatt nem sikerült. Semmilyen változás nem történt. Még szerencse, hogy ilyen konkrét a windows

Op rendszer: win10

A licensz pedig már lejárt


2020. ápr. 3. 22:57
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

A hibáról többnyire hibanapló készül valahova a meghajtóra, abból kiderülhetne a probléma.


Régébbi rendszereknél (pl. Win7) nem volt ilyen lehetőség, szimplán újra kellett telepíteni eredeti hordozóról (DVD, pen). Most is ezt javaslom. Amennyi időt szórakoztál már vele, annyi idő alatt felrakhattál volna egy újat a gyári driverekkel (mert ezt mindenki elfelejti).

2020. ápr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

>Célom az lenne, hogy mindent letöröljek a gépről


Win telepítő pen/dvd ről bootolva törlöd az összes partíciót..

2020. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt pontosan hogy is kell? Win 10-et kell felraknom pendrivera? Tudom utána is nézhetnék, de azért megkérdezem
2020. ápr. 4. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

kep1-kep7

2020. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs UEFI, csak FS0
2020. ápr. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!