Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a VGA Driverrel?

Mi lehet a baja a VGA Driverrel?

Figyelt kérdés

Formázott SSD-ről indítottam egy Windwos 7 Professionalt,

felraktam az alaplap official driverét Chipset, VGA, Audio,(alaplap: gigabyte ga g41mt s2) ezek után neki állok megkeresni az Asus oldalán a videókártyához (Videókártya: asus geforce gt 610)tartozó drivereket, telepítés után igényli az újraindítást (mint minden driver), mikor újraindul windows logo bejön utána "no signal", windows helyreállítás után driverek nélkül megint műkdik. Mi lehet a probléma? (az nvidia oldaláról is kerestem ki hozzá drivert az sem működik)



2020. ápr. 5. 00:53
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a problémád, hogy te az Asuson nézed a képet, de alapértelmezettként az alaplapi van beállítva és csak 1 megjelenítős mód? Ez okozhat ilyesmit, hogy betöltés alatt (még DOS módban) látszik mindkét kijelzőn minden, majd a grafikus felület rendes felbontással már csak az alaplapin, amibe ugye épp nincs csatlakoztatva monitor.


BIOS-ban érdemes az elsődlegest állítani, majd Win-ben is a fent leírtak miatt.

2020. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg ez volt a megoldás. Köszi szépen az információt!
2020. ápr. 6. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!