Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin-en hogy zajlik egy...

Origin-en hogy zajlik egy vásárlás? Megveszem kártyával és már le is tölthetem a játékot a laptopomra?

Figyelt kérdés

Rávettem magam, hogy megvásároljam a Sims 4-et, és hozzá a Cats and Dogs kiegészítőt. Origin-en csak ki kell fizetnem, és már le is tölthetem a játékokat pc-re?

Válaszaitokat előre is köszönöm! (Bocsi a tudatlanságért, még nem használtam sosem azt a felületet.)



#vásárlás #Origin #Sims 4 #The Sims 4 Cats and Dogs #Origin Sims 4 #Sims 4 vásárlása #Sims 4 letöltése
2020. ápr. 5. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fizetés után az online fiókodhoz adódik a játék. Az asztali Origin klienset kell még letölteni, abba bejelentkezni, és onnan lesz elérhető a telepítés.


Ha van türelmed, várj május végéig. Akkor van a Sims kiadásának évfordulója, tavaly ingyenes volt a Sims4 1-2 hétig. Illetve idén egyszer szintén ingyenes volt pár napig, ezért is érdemes figyelni a legális piacokat, mert spóroltál volna magadnak pár tíz eurót.

2020. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 Most eleve sporolt, mert 3500 ft az alapjatek Originen, a kiegeszitokre is van akcio. En nem varnek arra, hogy hatha ingyenes lesz megint, most eleg sokat volt akcios, kb 2-3 hete is volt egy ugyanilyen akciojuk a Simsre, aztan volt egy kis szunet es most megint akcio. Egyaltalan nem biztos, hogy lesz ingyenes megint, azert eleg soher banda xD
2020. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Magára az alap játékra -75%, a legtöbb kiegészítőre pedig -50% kedvezmény van jelenleg. Igaz, hogy így is elég drága, de inkább megveszem most, 3700 és kb 7300 forintért, mint hogy ha nem lesz ingyenes, akkor 40 euróért darabját. Nem akarok telhetetlen lenni :D

Maga az Origin már le van töltve, szóval már csak megvennem és telepítenem kell a játékokat.

Köszi szépen a gyors válaszokat! :)

2020. ápr. 6. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!