Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelt akarom letölteni a...

Excelt akarom letölteni a gépemre, tudnátok linkelni ahonnan letölthetem? Sehonnan nem akarja feltelepíteni

Figyelt kérdés

Excelt akarom a gépemre feltenni,de több weblapról is letöltöttem,azonban sehogyan sem tudom feltelepíteni a programot.

Tudnátok olyan linket küldeni,amelyről már fel tudom telepíteni a programot?


2020. ápr. 8. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos oldalon rögtön ott van, hogy Office letöltése:

[link]

2020. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Libre Office?

[link]

2020. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Excel - ami a Microsoft Office része - egy kereskedelmi, "fizetős" termék. Természetesen járhatsz kerülőutakon, de nem biztos, hogy így nem nyelsz be olyasvalamit is, ami esetleg később kellemetlenségeket okoz.

Engedelmeddel bemásolom, amit egy hasonló kérdéshez írtam:


A Microsoft Office pár éve már két különböző konstrukcióban is elérhető: a "hagyományos" Office, amit egyszer megveszed, aktiválod, és optimális esetben ameddig meg nem pusztul a géped, beavatkozás nélkül használhatod. A másik: az Office 365, aminek béreled a használati jogát, egy adott éves díjért cserébe.


A lehetőségek:


1. Előfizetsz rá.


2. Ha diák vagy, az o365.oh.gov.hu oldalon, regisztrációt követően a tanulmányaid alatt ingyenesen használhatod.


3. Megveszed a "normál" verziót.


4. Feleszmélsz, hogy a Microsofton kívül is létezik élet, és felraksz egy LibreOffice-t (vagy OpenOffice-t). Ingyenes, multiplatform, nem nyaggat az aktiválással, akárhányszor, akárhová újratelepítheted, és van, aki szerint még jobb is, mint a MS Office. (Szerintem is egyébként.)



5. Felraksz mondjuk egy WPS Officet, vagy egy FreeOfficet, mindkettő ingyenes, utóbbi regisztrációhoz kötött, ami szintén ingyenes, és egy e-mail címről akárhány példányt regisztrálhatsz.



6. Használsz online Office-t. (sheets.google.com, excel.office.com, sheets.zoho.com, drive.wps.com)



Temérdek lehetőség van, rajtad múlik, mit választasz.

2020. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,most már sikerült feltenni
2020. ápr. 8. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!