Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki légyszi adjon a GT...

Valaki légyszi adjon a GT Legends hez egy 100% mentést mert? Amikor én végig vittem akkor rá egy hétre hírtelen el romlott a windows om és újra kellett tenni és el veszett! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm
2010. júl. 26. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
"Légyszi adjon valaki egy nyelvvizsga bizonyítványt a nevemre, mert végigvittem az egyetemet, de így oda az egész..." Játék az élet... De hogy mondjak valami hasznosat is: alakítsd ki a szokásaidhoz optimális backup stratégiádat, és kövesd is adott rendszerességgel. Amikor még én voltam fiatal, nem is álmodtunk akkora adathordozókról, amekkora most egy ötéves gépben a benne felejtett ram. Igazán adott a biztonság, csak akarni kéne.
2010. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El mondanád érthetőbben???
2010. júl. 27. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Készíts biztonsági mentéseket. Persze olyan rendszeren kemény időről időre pipálgatni a mentendő könyvtárakat, ahol összevissza tárolja minden kacat a konfigjait... A játékok mentéseit egyenként kell összehalásznod, kedvenc (majd lesz) backup progidben kell faragni egy profilt nekik a megfelelő mappák pipálgatásával, aztán már csak előre eldöntött időközönként kell mentetni vele az állapot-változásokat, na meg puszta kézzel kiírni legalább havonta. Egyszerűen tekintsd melónak a játékot (főleg mikor tényleg az már), és előre gondoskodj az adatbiztonságról. Így sose történt volna meg ez. Meg persze jobb, ha a fontosabb rendszer nem lát netet, és van egy másik partíción netezős rendszered, tipikusan valami kezesebb Linux fajulat. Úgy már nehezebben "megy tönkre" a Windows.
2010. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De én úgy gondoltam hogy Linket vagy ha valakinek van 100% mentés! Meg én már végig vittem csak sajna a windows be szedett vmi vírust és ezért ment tönkre utánna újra kellet tenni csak már újra nem akarok kezdeni a játékot me sok idő még végig viszem elég volt 1 szer!
2010. júl. 28. 10:45
 5/5 anonim válasza:
csinálj egy TG2001.DYN fájlt, 0kb os, a GTL mappába. ezután kreálsz nevet és abban benne lesz minden auto minden pálya meg 1millio kredit asszem.
2011. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!