Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan játékot/játékokat...

Olyan játékot/játékokat keresek amiben a CS:GO-hoz és a TF2-höz hasonlóan ládákat lehet szerezni és több év/hosszú idő elteltével 99%, hogy felfog menni az áruk?

Figyelt kérdés
Kipróbált módszer amúgy egy két szerencsés és jó vasárlással volt olyan láda amivel 50x-es profitot csináltam. (8 centből mára 4 eurót ér) Nagyobb mennyiségben ún. Régiség kereskedésként működhet a dolog ezért is keresek ilyen játékokat akár Steam vagy azon kívül is lehetőleg valamelyest kifejtve, hogy fizetős/ingyenes játék, hogy müködik a láda rendszer stb?

2020. ápr. 9. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán ár növekedése van hanem inkább konstans mehet Space Engineersben 15-30 percenként (nem a játék hanem a steam megkötése) megnyomhatsz egy Unknown Signal-t aminek van esélye hogy ad egy skint (ami érhet sokat is vagy tipikus 0.03) de ezeket lehet gyűjteni és egy nagyobb szintűre váltani (ritkább) és van rá mod amin csak nyomkodod a gombot negyed óránként és kapod a cuccokat. Én kb 2 hét után szereztem 10 eurot belőle (bár azóta nem igazán csináltam)
2020. szept. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod mindenképp utána nézek.
2020. szept. 13. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!