Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Movie maker helyett mit?

Movie maker helyett mit?

Figyelt kérdés

Mindig ezzel szoktam videótszerkeszteni, most is letöltöttem, megcsináltam, de menteni csak előzizetés után lehet (wtf?! a MM eddig ingyenes volt...), ha nem fizetek elő, csak trial verzióban mentem le, akkor meg rátesz a teljes videó egészére egy vízjelet keresztben, vastagon...

milyen szerkesztőt ajánlanátok helyette? 1db videóhoz kellene... Amit most töltöttem le, másképp is néz ki, de mindegy lenne melyik, csak ezt a videót tudjam megcisnálni..


képeket szeretnék összefűzni, egyik 5mp-ig, másik 2mp-ig látsszon, különböző effektekkel jöjjenek be a képbe, ill zenét tennék alá


2020. ápr. 9. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Animotica nevű programot! Ez csak diszkrét vízjelet tesz a jobb alsó sarokba, ami szerintem nem zavaró. Ha mégis, akkor ilyen egyszerű feladatra (diavetítés) biztos van sok egyéb program, ami korlátozásoktól mentesen használható, talán online eszközt is találsz, ha keresgélsz kicsit.
2020. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

OpenShot video Editor

[link]

2020. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kipróbálom köszi :)
2020. ápr. 9. 09:56
 4/10 A kérdező kommentje:

nem jó egyik sem sajnos. az elsőben max 3mp lehet egy kép, a másodikban meg 1 fajta képváltási lehetőség van...


a movie makert nem lehet sehogy megbuherálni, hogy jó legyen a win 10en is?

2020. ápr. 9. 10:41
 5/10 DjImipapa ***** válasza:

Szia, miért görcsölsz??? Van move maker(ha már csak azt szereted....)

[link]

2020. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

közben egy régi gépemen megtaláltam és meg is csináltam már.

de amiket most lehetett letölteni, azok rátettek egy hatalmas vízjelet középre

2020. ápr. 9. 21:30
 7/10 DjImipapa ***** válasza:
Amiket most letöltesz innen onnan, erősen kerülendőek, leginkább lopottak, rosszabb esetben tele van vírussal!!!
2020. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] innen le tudod tölteni amit te töltöttél le az egy vírus
2020. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DjImipapa ***** válasza:

Csillagpor???? Kifagyok mindjárt! Évek óta le van tiltva minden normális vírusrtó által..:)

A webhely letiltva

A weboldal szerepel a veszélyes kódokat tartalmazó webhelyek listáján.

A hozzáférés le lett tiltva.

2020. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig onnan töltöttem le
2020. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!