Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem az oktatas.hu-ról...

Letöltöttem az oktatas.hu-ról a legújabb Microsoft csomagot (Word, Excel. ), de a fájlokat nem nyitja meg, csak ha bemegyek az alkalmazásba, és "fájl megnyitása". Ötlet, hogy mitől lehet? Részletek lent

Figyelt kérdés

Ami szükséges infó lehet: A gépen Windows 7 van. Az eddigi Microsoftos cuccok 2007esek.

Tehát, letöltöttem az oktatas. hu-ról a legújabb Microsoft csomagot, mert tanuló létemre jogosult vagyok rá. Telepítettem is, és az alkalmazás működik is, ha megnyitom, csak a régi fájlokat nem ebben nyitja meg. Ha valamit írok pl az új Wordbe, és mentem, majd megnyitom, azt is a régiben nyitja meg, hiába úgy nyitom meg,hogy 'társítás, "új Word"'. Már a vezérlőpultban is átállítottam, hogy automatikusan azzal nyissa meg, de nem akarja. Az Excel az egy külön ügy, ott nem is tudom megnyitni az elmentett dolgokat, hogyha rájuk kattintok kétszer, csak úgy, hogy belépek az alkalmazásba, és "megnyitás". Ha tudsz segíteni, megköszönném.



2020. ápr. 10. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kellene törölni a régit, de a legtisztább az lenne, ha mindkettőt, a régit és az újat is letörölnéd, majd telepíted csak az újat.
2020. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de nem tudom hogy hogy lehet letörölni. És sem a régit, sem az újat nem tudom...
2020. ápr. 15. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom hogy így lehet törölni egy alkalmazást, de épp az a baj, hogy nekem itt nem ajánlja fel, hogy ezt töröljem :(
2020. ápr. 16. 10:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Az volt a baj, hogy a vezérlő pultban én külön kerestem az Excelt, Wordot, stb... De ezek olyan néven futnak együtt, hogy "Microsoft Office Enterprise 2007" Köszönöm a segítséged! 😘😘
2020. ápr. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!