Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell krekkelni?

Hogy kell krekkelni?

Figyelt kérdés
egy játékot akarok krekkelni
2008. nov. 22. 18:55
 1/5 anonim válasza:
71%
keresel egy honlapot ahol crack-ek vannak vagy biztos van mellékelve egy crack fájl a játékhoz és azt bemásolod a játék mappá azt ennyi
2008. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Szentatyaúúúúúúristen.... wááááááá
2008. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban: megkeresed a játék azon pontját, ahol ellenőrzi, hogy eredeti-e, és kiiktatod (nagy valószínűséggel egy feltételes ugrást kell egyszerűen átírni feltétel nélkülire...)
2008. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én játékkal még nem használtam, de kb. így.

-ha a crack megegyezik a program .exe fájljával, egyszerűen átmásolod a program mappába a crack-et, megkérdezi, hogy "felülírjuk"...itt OK-t nyomni

-ha a crack dupla katt-tal indítható, általában a bejövő felületen elnavigálsz a program telepített mappájába, és megmutatod a .exe-t szintén, ekkor lezajlik a felülírás, általában jelzi utána, hogy OK

-és a napokban találkoztam egy harmadikkal, ez elindítás után egy-két .dll-t pakolt a program mappába..és mükszik

2008. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig én sem tudtam míg unokatesóm 13éves fia meg nem mutatta. telepítsd fel magadnak a daemon tools-t! Most ebben az esetben need for speed most wantedet krekkelünk.A jobb alsó sarokban látod a daemon tools ikonját,akkor kattints rá az EGÉR BAL gombjával,majd válaszd ki a DEVICE 0:NOMEDI,azután megjelenik a szürke ablak.Kattints a SAJÁTGÉP ikonjára,ott megtalálod a SAJÁT FÁJLOK klikkelj arra is rá! Ezután mutatja a autós SZÜRKE ABLAKOT,csak akkor INSTALLáld,ha még nem telepítetted,ugyanis ezzel telepíted.Mindenképpen ted bele a CD-t,ha lemásoltad a játékot,akkor is hagyd bent! Menj a CD meghajtóra,és ott látnod kell a CRACK mappát,találsz benne egy SPEED IKONT,-NYOMD A JOBB KLIKKet,keresd a MÁSOLÁSt,KLIKKelj BAL GOMBal! keress olyat,hogy C:/program files/ea game/nfs most wanted(JOBB KLIKK-BEILLESZTÉS)a KÉT IKON MÉRETÉNEK KÜLÖNBÖZNIE KELL! indítsd el,jÓ jÁTÉKOT!
2011. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!