Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet visszahozni az...

Hogy lehet visszahozni az adatokat Excelben?

Figyelt kérdés
Speciális karaktereket szúrtam be, nem tudom mit nyomhattam meg, de az egyik munkalapon eltűnt az első 517 sor, csak az 518-tól látom, amit beírtam, nem tudok feljebb görgetni.

2020. ápr. 28. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb click a sorokon, majd felfedés. Szerintem csak elrejtetted.
2020. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült visszahozni a sorok elrejtése, felfedése gombbal, de most meg a függőleges csúszka mozog, ha görgetek, viszont a cellák nem mozdulnak. Ha lekicsinyítem, akkor látom az összeset.
2020. ápr. 29. 00:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez is sikerült közben az ablaktábla rögzítésének feloldásával, úgyhogy nem sok értelme volt kiírni ezt a kérdést, csak elég dühös lettem volna, ha odaveszik az a több órányi munka, amíg begépeltem ezt a rengeteg mindent. Úgyhogy csinálok is pár másolatot, hogy meglegyen, akármi történik:D
2020. ápr. 29. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!