Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnám lejátszani a...

Mivel tudnám lejátszani a visszaállított fájlt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 1.5-2 hónapja elszállt a winchesterem, de getdataback-el sikerült visszaállítanom az elveszett fájlokat.

Azóta rengeteget kiválogattam, áthelyeztem.

Ma azonban megtaláltam kb. 10 számomra nagy fontos és értékes videofelvételt, ami pótolhatatlan és nem tudom őket lejátszani.


Winamp nem indítja el, Kmplayer sem, Bsplayer sem.

WMP kb. 2 másodpercnyi hangeffektet tud lejátszani a 20perces videóból és ennyi.


Nincs v.kinek v.milyen ötlete mivel tudnám lejátszani?

Ha egyáltalán le lehet még valamivel.

Program, trükk, akármi.


Nagyon hálás lennék, ha v.ki tudna segíteni.

Előre is köszönöm és elnézést, hogy kicsit hosszúra sikeredett!


Üdv.: T


2010. júl. 28. 23:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifejeltettem, hogy .AVI kiterjesztésű, de most megnéztem és a .WMV-t sem játssza le.
2010. júl. 29. 00:06
 2/4 ShadowDragon válasza:
Próbáld meg a Total Video Convertert van benne lejátszó program is.
2010. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felülíródott valamivel az egyik része, próbáld meg VLC Media Player-el elindítani, hátha avval sikerül.
2010. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Total Video Converterrel nem sikerült.

VLC Media Player megnyitja és lejátszik kb 5 másodpercnyi kép anyagot de azt is dupla sebességen, mintha tekerve lenne a film :(


Esetleg még v.kinek ötlet?

2010. júl. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!