Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a 34bit meg 64bit-es...

Mi az a 34bit meg 64bit-es letöltés szoftvereknél?

Figyelt kérdés
Vagy ha bármit is telepítenék, ezt a két lehetőséget szokta kiadni a letöltéshez.

2020. máj. 7. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
32 vagy 64 bites Windows-hoz való verziók. Nézd meg, a te gépeden milyen van (ha Windows, persze9.
2020. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Windows-om van, de nem tudom hol kell megnézni.


Valaki tudja?

2020. máj. 7. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudhatom meg, hogy a számítógépemen a Windows 32 bites vagy 64 bites verziója fut-e?


Windows 10 és Windows 8.1


Válassza a Start gombot, majd a Gépház > Rendszer > Névjegy elemet.

A jobb oldalon található Eszközspecifikációk területen tekintse meg a Rendszertípus elemet.


Windows 7


Válassza a Start gombot , kattintson a jobb gombbal a Számítógép elemre, majd válassza a Tulajdonságok lehetőséget.

A Rendszer területen tekintse meg a rendszer típusát."

Forrás: Microsoft - A Windows 32 és 64 bites változata: Gyakori kérdések [ [link] ]

2020. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Windows 10 keresőjébe írd be: Ez a gép kattints rá jobb gombbal, és menj a tulajdonságok elemre. Ott írja hogy:

[link]

Ilyesmit kell látnod. Az én esetemben ez 64 bit.

2020. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló vagyok, Windows 7-ben is hasonlót kell látnod.
2020. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült közben. Köszi.
2020. máj. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!