Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan programokat, melyek elfutnak még Windows 7-en, de Windows 10-en már nem?

Figyelt kérdés

Ugyanis rákerestem már erre, de nem találtam erről információt.

Csupán kíváncsi lennék, léteztek/léteznek-e ilyen programok.


2020. máj. 10. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A 14 éves webkamerám drivere. Windows 7-re elég csak rádugnom, letölti magától és megy. Windows 10-re viszont hiába töltöttem le bármit kézzel, nem hajlandó beröffenni.
2020. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játékból rengeteg ilyen van, például a Star Wars Episode I: Racer eredeti, lemezes kiadása, vagy a Mafia (szintén lemezes változat, de a Steames is is nehezen indul). Konkrét programokról azért nem tudok, mert ingyenes alternatívákat használok, amik rendszeresen frissülnek, az ipari cuccokat meg nem szabad idekeverni, mert azok csak azon a rendszeren futnak, amire megírták őket.
2020. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

A notimban levő 3G-modem kezelőprogramja...

De az esetek túlnyomó részében ezeket a kompatibilitási problémákat el lehet hárítani; sok esetben a Windows beépített eszközei is elegendőek. Más esetekben némi utánajáráat igényel - a legritkább eset, ha semmiféle módon nem tudod használni (ha másképp nem megy, virtuális rendszeren)...

2020. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!