Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van Gif fájlokat támogató...

Van Gif fájlokat támogató videó készítő program, ami nem szúr be vízjeleket? Vagy Gif fájlokat konvertáló program ami rendesen Avi fájlokká konvertálná?

Figyelt kérdés

Gif képeket is szeretnék betenni a videóimba. De sajnos amiket találtam azok vízjeleket szúrnak be.

Próbáltam átkonvertálni a gif fájlokat Avi fájlokká, de nem engedi sem online sem pedig semmilyen programmal.



2020. máj. 23. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán a Shotcut.
2020. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam, de sikertelen.
2020. máj. 23. 19:01
 3/10 A kérdező kommentje:
újra akartam azt kipróbálni hátha nem vettem észre valamit stb. de sehogyan sem lehet letölteni....
2020. máj. 24. 01:09
 4/10 tabaki ***** válasza:
Ez érdekes, mert betöltéskor nálam rögtön felkínálja a .mov (ha gyengébbre veszem a minőséget, akkor .mp4, ha erősebbre, .mkv) formátumba konvertálást , és miután megcsinálja, már egy halom egyéb formátumba is menthetem.
2020. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hol? honnét töltöd le?

nekem ha le is tölti...törlődik magától ahogy futtatom...

pedig korábban sikerült letöltenem s használnom. de most...

2020. máj. 24. 01:51
 6/10 tabaki ***** válasza:

Ja, hogy magát a Shotcutot nem tudod letölteni? Ez is elég furcsa, az oldalán linkelt mindkét letöltési helye működik – vagy legalábbis rendben elindul a letöltés. A végét nem vártam meg, nekem nincs szükségem rá.

[link]

2020. máj. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tabaki ***** válasza:

„törlődik magától ahogy futtatom”


Hát, ebben nem tudok segíteni, nálam megy rendesen.

2020. máj. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

reménytelen.....

valami mást nem tudtok ajánlani????

2020. máj. 24. 02:19
 9/10 A kérdező kommentje:
SZERENCSÉMRE SIKERŰLT ONLINE MEGOLDANOM. tök jót találtam, VVVVÉÉÉÉGGGGRRREEE!!!
2020. máj. 24. 03:01
 10/10 tabaki ***** válasza:

Örülök, de esetleg más érdeklődőknek is bemutathatnád a lehetőségeket...

Tegnap már nem bírtam ébren, de még javaslom a nagy klasszikus VirtualDub szerkesztőt, amellyel .avi-fájl tudsz csinálni a gifekből:

[link]

Ez a variációja állítólag egyéb formátumokat is tud:

[link]

Az FFMpeg parancssoros programmal is biztos, hogy meg lehet csinálni, de bevallom, sebtében rákeresve nem találtam olyan olyan parancssort, ami nálam is működött volna:

[link]

2020. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!