Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nintendo 3DS Super Mario 3D...

Nintendo 3DS Super Mario 3D Landben tudja valki, hogy lehet a titkos pályát megnyitni a Special szinten. Neten talátam angol nyelvű leírást, de azt nem teljesen értem. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 11:33
 1/3 Krisipoke ***** válasza:

Már rég játszottam, ezért inkább utánanéztem. :)


Az utolsó, titkos pályához 5 csillagot kell szerezni a mentésedre. Ezeket a következőképpen tudod megszerezni:


-Győzd le Bowsert a 8. világ második kastélyában.

-Fejezd be az összes pályát az első 8 világban.

-Győzd le Bowsert még egyszer a 8. világ második kastélyában, miután legyőzted őt a speciális 8. világban is.

-Gyűjtsd össze mind 285 csillagmedált, a mystery box-ban lévőket nem számítva.

-Fejezd be a játék összes pályáját Marioval és Luigival is, és minden pályán legalább egyszer szerezd meg az arany zászlót (a pálya végén a zászló tetejét kapd el).

2020. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, azt nem tudod, hogy Luigival csak a Special pályákat kell végig vinni, vagy a World-ben is?
2020. máj. 23. 23:12
 3/3 Krisipoke ***** válasza:
Minden pályát az egész játékban.
2020. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!