Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért vannak hatalmas fps...

Miért vannak hatalmas fps droppok és alacsony fps számaim?

Figyelt kérdés
Halihó! Ez úgy van, hogy a videókártyám csak áll a gépemben. Integráltól azért játszok, mert a display-port to vga nem ad jelet a monitoromnak. Nemrég egy újabb monitor ment a videókártyáról, de sajnos az elromlott. 1x8gb ddr4-es ram van a gépemben ami 2666mhz-en megy. Nemsokára megérkezik az új monitorom és megnézem, hogy úgy talán jobb lesz-e. Most a 8gb ram-ból 5,97 elérhető. Sokan írták azt, hogy az integrált vga innen veszi a ramot, amit a videókártyám venne a v-ramból. Nemrég újra raktam a gépet, minden király volt. Feltelepítettem a GTA-t majd a fiveM-et. Pár napig stabil 50 fps-em volt max playernél is. Éjjel volt 70-80 is. Egyik napról a másikra lett 20fps-em. Az internetem letöltése 10Mbps, feltöltése 0,90Mbps. Szerintetek megéri újra telepíteni a gépet, ha megjön az új monitor? Esetleg mi lehet a probléma?

#fps #FiveM #wls amerika #Fps droppok
2020. máj. 25. 11:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!