Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A-squared free program,...

Egerecske kérdése:

A-squared free program, megnyitáskor, nem a program nyillik meg hanem teljesen más, ahol kiválszthatom h milyen terméket szertetnék! Fizetősre akar rávenni! Mit tegyek h, az a-squared free nyiljon meg és ne egy más valmi ami irányit a fizetős fele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Innen le lehet tölteni a Free-t, első frissitésnél magyarítás. Azért jelez, mert ez csak 30 napig jó, utána meg kellene venni.

[link]

2010. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sajnos megszüntették

DE

én felraktam az anti-malware programját és kiválasztottam hogy ingyenes licensz és nempiszkál.csak nincs állandó védelem (kell a kukacnak. ott az avast) meg automatikus frissítés meg előreprogramozott keresés.

2010. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Letötltöttem az free verziót , onnan ahonan az első hozászoló küldte a linket, aztán telepitettem, de iyg se jó!!!!!
2010. júl. 31. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:

mindenféle képen csak az újat tudod használni

de ismétlem magam

VAN FREE LICENSZ!!

2010. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már több helyről letöltöttem a free-verziót de mindenütt ugyan az! Amint frissitésre katintok felugrik egy ablak, és ez látható: [link] ez azóta van igy amióta legelőszőr ráklikkeltem ,,,,ha meg bezárom a programot,semmmi más nem ad be megnyitáskor csak ezt,,, [link]
2010. aug. 1. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:

válaszd ki az anti malware-t és léptesd tovább..ki fog adni 1 ablakot h 30napos próbaverzíó vagy ingyenes használat

kattints az ingyenes használatra.

működni fog.

hidj nekem.

2010. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tettem amit az utólsó hozászóló mondott, hát éppenséggel nem látok rajta olyant h probaverziót mutatna,,, ez teljesen ingyenes, de nincs állandó védelme,, és pont jó, mert nem akarom h összeakadjon az avasttal, csak kiegészitésnek használom! Viszont megdöbbentem amikor letezteltem, egy fertőzött lemezt,, több viruskereső is talált minimum 1 fertőzést, de Anti-malawre nem semmit se!! Rajta kivűl csak a Spyware terminátor nem talált semmit se,, jo errről nem is beszélek, mert tapasztalataim szerint ennek rohadul kevés a kártékony programok felismerési aránya, és csak 99 százalékban azért jó mert mindenre kiabaál ami meg akar nyilni, illetve futni! Maga a rendszeremen tlált pár darabot az Anti-malawre,,, viszont , pl az avast ezeket nem látta,, tehát valo igaz az h érdemes több keresővel dolgozni,, hiszen nem egyforma az adatbázisuk! Persze vannak tévesriasztások is, de én azt meg nem tudom mondani h mi téves és mi nem! Jó ez a az Anti-malawre, használom is, igaz nem a legjobb, de legjobb nincs is! köszi, a segitséget!!
2010. aug. 2. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!