Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen módon sérült MicroSD-vel...

Ilyen módon sérült MicroSD-vel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy Android tabletben volt egy 128 GB-os SanDisc microSD-m, ami tökéletesen működött. A tableten csináltam egy gyári visszaállítást, előtte kivettem a kártyát. Mikor végzett, visszatettem a tabletbe, ami kérte, hogy formázzam a microSD-t, hogy miként akarom használni. Beállítottam, hogy belső tárhely, majd formáztam. Közben, természetesen, drágalátos Android úgy gondolta, ő összef.ssa magát, és lefagyott. Újraindítás után a kártyára azt írja, sérült. Ha a laptopba dugom adapterrel, a gép érzékeli, hogy van a kártyaolvasójában valami, de eszközkezelőben nem tudok vele mit csinálni, a lemezkezelő pedig nem látja.


Ez kuka, vagy van rá valami esély, hogy működésre bírjam?



2020. jún. 7. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Windowsos, Linuxos gépen kellene megpróbálni formázni. Illetve ha még garis, akár az is érvényesíthető lehet.
2020. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna Windows csak azt érzékelte, hogy van valami az SD-meghajtójában, de magát a meghajtót nem mutatta. Sikerült tableten formázni végül úgy, hogy ugyan használhatatlan volt, de végre felismerte Windows, ott pedig meg tudtam gyógyítani. :)
2020. jún. 7. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondtam én! :)
2020. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!