Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sajnos belcsúsztam abba a...

Sajnos belcsúsztam abba a problémába, hogy rengeteg pénzt fogadtam el GTA-ban moddertől. Most ott tartok, hogy értelmetlennek tartom a játszását, mivel bármikor mehetek és kaphatok milliókat attól a moddertől. Van lehetőségem kukába dobni a pénzem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 18:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán kéne lenni bármi féle motivációnak a pénz szerzésen kívül? Haverom csak néha játszik,de akkor nagy hülyüléyt tartunk :DD
2020. jún. 8. 18:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően a GTA-ban egy csomó dolognak nincs értelme (Pl. Edzőteremben eddzés, különböző sportok), elvégre ezeket a való életben kellene kipróbálnod. A világ rejtett helyeinek felfedezése lehet egy cél, de ugye azt is miért ne csinálhatnád a valóságban.


Esetleg vegyél nagyon drága autókat és törd össze őket, már ha lehet autót venni, esetleg játszd el kaszinóban, ha tudod. :)

2020. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gábor_79 ***** válasza:
Aztán ne lepődj meg, ha 2030-ig bannolnak. A munkatársam pont így járt.
2020. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Engem nem bannolhatnak ezért, mert nem én vagyok a csaló. Mára már elkerülöm az ingyen pénzt mert hiába a játék, ha nincs cél benne.

1.nek

Igen sok a felesleges dolog benne, pl golf XD

2020. jún. 9. 11:47
 5/11 anonim válasza:
Ha (singleben) megnyomod az Esct és rámész az online fülre,ott van egy olyan,hogy switch character vagy mi. Ott ha arra rámész és csinálsz egy második karaktert,akkor igaz,hogy előről kezded a játékot és csak a szintedet tudod át vinni,de így lenullázod a karaktered pénzét.
2020. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ohh, ez nem is rossz ötlet!

Köszönöm!

2020. jún. 10. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
De ha elfogadod a pénzt attól még bannt kaphatsz. Nem tudom, hogy ha valaki reportol vagy amikor a rockstarnal ellenőrzés van, de meg kell majd kapnod, vagy levonják a moddolt pénzt. Minél előbb rakd a bankaba mert addig vagy sebezhető. A bankolással is felhívhatod magadra a figyelmet. 1-10nap bannt kapsz mellé ha "csak" levonják. Én már tapasztaltam.
2020. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én mindig azt csináltam,hogy kiléptem egy másik sessionbe és ott bankba raktam vagy elköltöttem. NAGYON remélem nem kapok bant.
2020. jún. 16. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap után adták a bannt énis üresben voltam:(
2020. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*üres sessionban manageltem a pénzem
2020. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!