Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows movie makert honnan...

Windows movie makert honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Megvolt egy verzió, a logója pont ilyen volt mint az oldalon:

[link]


De ha rányomok a letöltésre, csak valami essential jön le, a movie maker nem. Tudtok valami oldalt? Win 7-em van.



2020. jún. 21. 12:40
 1/4 belapus ***** válasza:
100%

Annak a része a Movie Maker.


[link]

2020. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Windows Live Essentials része a Movie Maker, nincs külön telepítője. Elindítod a telepítőt, és kiválasztod, hogy melyik összetevőket akarod telepíteni.
2020. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Addig örülj, amíg az Essentials jön le, mert addig sem a merő véletlenségből szintén Windows Movie Makernek nevezett fizetős hamisítványt szopod be. Mellesleg nem értem, hogy miért nem egy hasonló, de naprakész videószerkesztőre vágysz a kifutott, támogatását vesztett WMM helyett, hiszen hetente legalább kétszer ajánlgatjuk a készletet. Ez számomra a világ egyik nagy rejtélye, valahol a Nagy Piramis, a Nazca-vonalak és Hasfelmetsző Jack kiléte között.
2020. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem akartam más milyet letölteni, mert én ezt ismerem, ezt már tudom kezelni.

2020. jún. 22. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!