Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új MacOS-ről?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán jön be ez az új felület, ti hogy vagytok ezzel?

#mac os #macOS 11.0 #macbook air 2019
2020. jún. 24. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem teszik
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a Dolomites volna? Most néztem rá először, és így elsőre nem rossz, de még a Catalinán se igazodok ki egészen, úgyhogy nem erőltetem...
2020. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
macOS 11 Big Sur
2020. jún. 24. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

minden újdonsággal így van az ember - főleg az Applenél, aztán amikor elkezded használni észrevétlenül ráérzel és észrevétlenül megszereted!

Akkor esel pofára amikor visszanézel és látod, hogy régen milyen sz.r volt és "én meg abba a rendszerbe voltam szerelmes????"

Amikor az iOS megkapta a flat felületet többen eret vágtak. Most nézd vissza a régi felületet... mennyire retró és mennyire idejétmúlt és csúnya.


A faceid-vel is így voltam. hetekig mondtam, hogy hát ez de sz.r. Aztán elővettem a régi iPhoneomat és csak néztem hogy miért nem oldott fel.

Ja gombot kell nyomni... hát ez de sz.r :DDDD

2020. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, neked fent van-e a developer beta, nekem nincs (és nyilván nem is lesz, nem használok béta rendszereket), és a bemutató alapján nem sok információ van, ami meg igen, nekem nem tűnt annyira izgalmasnak. Kicsit még tisztították a felületet, pár ikont átrajzoltak (kit érdekel), a kérdés az, hogy működésében milyen változások lesznek, erről azonban szinte semmi szó nem esett. Ebben az egészben inkább az az érdekes, hogy nem Intel alapú rendszerről beszélünk (vagyis nem csak Intel alapú). Erre - hogy ez hogy fog működni a gyakorlatban - sokkal kíváncsibb vagyok.
2020. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!