Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom használni megfelelőe...

Nem tudom használni megfelelően a Microsoftot Windows 10-en. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval a munkámhoz elengedhetetlen a Microsoft használata, ezen belül az Office a PowerPoint és az Excel. Ha megnyitok valamilyen dokumentumot akkor mindig felugrik egy ablak, hogy igazolja vissza fiókját. Ha ezt meg szeretném csinálni akkor valójában a fizetési módot kell beállítani. De nem szeretnék érte fizetni, hiszen csak használom ezeket a fájlokat, nem kell újakat csinálnom, max néha írok bele, de ezt sem mindig engedi.

Mi erre a megoldás? Nagyon zavaró és nem tudom mit kéne tenni ilyenkor.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2020. jún. 25. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Office egy fizetős szoftver. Ha használod, akár csak olvasásra, meg kell venned. Ha a munkádhoz elengedhetetlen, a munkáltatódnak kell bizzosítania, ott érdeklődj. Ha amúgy van céges géped és azon is meg tudnád csinálni, de te csak úgy hazaviszed a munkát, akkor neked kell megvenned.
2020. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qkker1 ***** válasza:
100%

A Microsoft egy gyártó, nem szoftver!

Windows 10-et és az Office valamelyik verzióját pedig a munkáltatónak kell biztosítania, ha a munkádhoz szükséges!

2020. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derwer ***** válasza:
100%

Ahogy íták, fizetős alkalmazás; fizesd ki.


Tovább alternatívák:

1; Nézegetők ingyen elérhetőek az MStől.

2; LibreOffice ingyenes és emgtudod nézni+szerkeszteni vele. (ez utóbbi NÉHA lehet probémás lesz)

3; Használt licencet tudsz venni Jófogáson és társain, kb 5000HUF

4; Torrenten találsz cracket. (ami vagy vírusos, vagy nem)

2020. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Használj ingyenes alternatívát, ott a LibreOffice vagy a WPS Office.
2020. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!