Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudhatnék meg minél...

Hogyan tudhatnék meg minél többet egy programról?

Figyelt kérdés
Cégről van szó. Egyedi program, 10 éve írták, és postgre sql-t használ. Milyen programmal deríthetnék ki róla minél több infót?

2020. jún. 26. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen információkra lenne szükséged?

Ilyen szuper univerzális programról nem tudok, ami bármiről kideríti, hoyg hogy működik.

Viszont a reverese engineering megoldás lehet, de ehhez szakember kell nem program. :)

[link]

2020. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából semmi extra. Egy másik gépre másolva akarnám működésre bírni, ha szükséges (jelenleg működik a program).


Egy esetleges hardver hiba esetén nem tudnám felvenni a készítő céggel már a kapcsolatot, általuk az újratelepítés nem megoldott. Emiatt kérdem.

2020. jún. 26. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sok dologtól függ, hogy elindul-e. Szerintem próbáld meg most költöztetni (míg működik az eredeti).
2020. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derwer ***** válasza:
100%

Esetelg virtualizáld be az egész OS-t amin fut és akkor nincs gond hardver hibával ,msáhol is tud futni.

VMWARE-nek van erre ingyenes toolja amit aztán akár az ingyenes Virtualbox is tud futtatni.

2020. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húh, ez nagyon jó ötletnek tűnik! Ment a zöld! A nevét letudnád írni?
2020. jún. 26. 13:46
 6/7 Derwer ***** válasza:

VMWARE Vcenter converter. (vagy 10éve használtam)

Videó: https://www.youtube.com/watch?v=M2vSRXZBlFU

Link: [link]

2020. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon király, köszönöm. Mostanában nem nyomtak meg ilyen erősen zöld gombot, mint amit a kommentre nyomtam! :D
2020. jún. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!