Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Home-t hogy lehet...

Windows Home-t hogy lehet Pro-ra váltani újratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem Pro licenszet, de nekem Home-m van, és hiába írtam be a serialt, nem fogadta el (0xc004f050 kód). Amugy keysworld-ről vettem, mert most vannak nyári akciók. Irtam nekik, de ők azt mondták hogy teljes pro installálás kell, nekem arra nincs időm, meg sok fájl is van a gépemen amit el kéne rendezni...

2020. jún. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Márpedig nem úszod meg, mivel a telepítő csomag telepítésénél kell kiválasztani melyik verziót akarod használni. Csak úgy nem fog magától a home pro-ba átmenni.

Egyébként 1-2 órás dolog driverekkel együtt egy újrarakás USB-ről.

2020. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Készíts egy partíciót, amely a Windowsétól teljesen független.

Oda cuccold át az összes személyes fájlodat.


Ezután pedig a telepítőről el kell indítanod a számítógépet, majd pedig ha kell, akkor kiválasztod a Windows 10 Pro-t. Ezután formázod a Windows partícióját (alapesetben ez a C meghajtó), majd telepítsd fel a Windows 10 Pro-t.

Ezután még fog szórakozni a Windows Update egy kicsit a Driverekkel, meg minden, de legrosszabb esetben is 1, maximum 2 órás munka az egész.

2020. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

na, megegyeztem velük hogy visszaküldöm a kódot, ők ellenőrzik, és ha nincs használatban, refundolnak. Azóta megvettem a windows home-t, de itt van egy kis bibi, mert ezt írták a kérdésemre, hogy meddig használhatom stb:

"Dear customer,

The code can only be activated once on a PC, once on your PC, you can use it permanently on this PC.

But if you change / format the motherboard or change / reinstall the computer, it can not be used.

Please note."


TEhát már egy egyszerű újrainstallálásnál sem használható ha jól értem? vagy csak ha másik alaplapot veszek? vagy mi?

2020. jún. 26. 18:41
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Start gomb > Gépház > Frissítés és biztonság > Aktiválás > Másik termékkulcs megadása > adja meg a Windows 10 Pro 25 karakterből álló termékkulcsát > a frissítés indításához válassza a Tovább gombot.


[link]

2020. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
te amugy mit akarsz ezzel? ez sajnos NEM működött, irták a supporton is
2020. jún. 26. 18:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, megkérdeztem a supporttól is hogy tényleg csak ezen a rendszeren lehet-e használni, semmi újrainstallálás, és igen, sajna csak ezen. Ezzel lehet kezdeni valamit? Vhogy át lehet vinni a licenszet egy másik rendszerre majd?
2020. jún. 26. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Lehet váltani egyszerűen újratelepítés nélkül is. Csak nem azt a kulcsot kell oda beírni (4) amit vettél, hanem a generic Pro kulcsot amivel átáll a rendszer pro-ra, aztán már beírhatod a saját vásárolt kulcsodat amivel már aktiválni is tudja magát. A generic kulcsok sokhelyen megtalálhatók, az MS oldalán is, de utólag már mindegy.


Ha nem akarod elveszteni (újratelepítés v hardvercsere) a mostani home licenszed akkor javaslom válts vele Microsoft fiókra ne is válts vissza helyi fiókra rajta..! (ott áttehető a licensz a gépek közt állítólag)

2020. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez tuti? és hogy kell arra váltani? regisztrálni microsoftba vagy hogy?
2020. jún. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!