Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook adminisztrátor tud...

Facebook adminisztrátor tud törölni adminisztrátort?

Figyelt kérdés

Létrehoztam egy rajongói csoportot egy duónak.

Már több ezer fős a csoport.


A sztárok egyikét(vagy valakit aki az oldalát kezeli) megtettem adminnak, első lépései közt az volt hogy kitörölte egy posztomat, melyben egy másik rajongói csoportomat reklámoztam ideiglenesen.


Oda is írtam, hogy ez egy ideiglenes poszt, de csak kitörölte..


Ez után levettem az admin jogot a tagról.


Most valami menedzselői keresgetnek messengeren, hogy had' legyenek már adminok.


Kérdésem az lenne, hogy ki tudnak e törölni, engem a fan club létrehozóját, ha megteszem adminnak valamelyiket?


Mert más ötletem nincs, miért akar hirtelen mindenki admin lenni, hiszen bárki posztolhat. :)


Köszi az infót! :)



2020. jún. 27. 00:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Most írták, hogy össze akarják kapcsolni a fő oldalukkal, de azt meg csak admin szinten lehet, bár nem értem ennek is mi értelme lenne hiszen a rajongói csoport lényege hogy a rajongók csinálják. Szerintem.


Szoval csoport létrehozó admint tudnak törölni? :)

2020. jún. 27. 00:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. alapítót nem lehet törölni, sem jogot elvenni. max ha kilépsz a csoportból.
2020. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
melyik ez a csoport?
2020. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, küldöm privátba! :)
2020. jún. 27. 00:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Összekötni oldallal valóban csak akkor tudsz, ha admin vagy mindkét helyen. A dolognak számos előnye van posztoláson kívül is. Keresztbe lehet posztolni, illetve a lájkolókat meg lehet hívni, hogy lájkolják az oldalt is. Azt neked kell eldönteni, hogy mennyire bízol meg bennük. végülis, ők is csinálhatnának belőled admint az oldalukon, az eredmény ugyanaz.


Kidobni semmiképpen nem tudnak, max szemétkedni az oldalon. adminként kirugdoshatják az emberek etc.

Csinálj egy közös chatet velük és közöld a te szabályaidat.

2020. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, köszi! :)


Én ezt tényleg pusztán rajongásból csinálom, és szeretném ha megmaradna a jelenlegi forma, stb..


Köszönöm a tippet, hát egyszer már megtettem az egyiket adminnak és egyből törölte az ideiglenes posztomat, melyet kb egy napig akartam otthagyni reklámozva egy másik fan klubbomat :) én kis gazember..


Mostmár nyílván megkérem ha belemegyek, hogy ugyan ne törölgessük már egymás posztjait, stb.. :)


Hálás köszönet a válaszokért! :)

2020. jún. 27. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!